به پرتال رسمی شهرداری علی آباد کتول خوش آمدید

» » » فصا سازی اجلاسیه 4000شهید و همایش استانی اسوه های صبر

امروز : یکشنبه ، 29 اردیبهشت 1398

فهرست موضوعات

تابلو اعلانات

فرمهای الکترونیکی

حدیث روز

اوقات شرعی

فصا سازی اجلاسیه 4000شهید و همایش استانی اسوه های صبر

دسته بندی : اخبار واحد ها » واحد روابط عمومی | توسط : shoorvazi | تاریخ : 24-09-1395, 12:32

ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است / تصاویر

زمان در استقبال از مرکب بهار شهدا در پاییز هزار رنگ به میزبانی گل های بهشتی رفته و آسمان دیارکتول خویش را برای کبوتران شهادت گشوده است .ذهن شهر پر شده از لاله زارها و هوا هوای مسیحا نفسی است  که غبار تن را از چهره می شوید و روح انسان را با تصاویر فرشتگان زمینی جلا می دهد.

دل های مشتاق این روزها لحظه شماری می کنند تا یک بار دیگر نوای بهر آزادی قدس از کربلا باید گذشت شنیده شود  تا زمین و زمان مست شوند از ترم عاشقانه یارانی که جانشان به خال لب امام عشق گره خورده بود.

 پرستوهای مهاجر رحل اقامت را از بهشت به سوی این دیار افکندند تا روایت ایثاری فضای ذهن شهر را عطر آگین کرده و در جذبه گام های این دیار برای جان دادن در راه ولایت،استوارتر کنند.

دیگر چیزی نمانده تا سرزمینی بر بلندای دماوند ، به پهنای دریا و سبزی درختان این دیار در روزگاری که منفعت پرستان مصلحت اندیش چشم هایشان را بر یاران عاشورایی سید الشهدا(ع)  بسته اند ، نظاره شکفتن دوباره حیات طیبه انسان باشد.

زمین مست و زمان مست، آسمان مست نسیم از حلقه زلف تو بگذشت.

 

فصا سازی اجلاسیه 4000شهید و همایش استانی اسوه های صبر

 


بازگشت «

تگهای مطلب :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات :

شما می توانید نظر خود را در مورد مطلب «فصا سازی اجلاسیه 4000شهید و همایش استانی اسوه های صبر» بنویسید ؛ نظرات پس از تأیید مدیریت منتشر می شوند.

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
1+2=
پاسخ :*