به پرتال رسمی شهرداری علی آباد کتول خوش آمدید

» » عیدی میلیاردی شورای اسلامی شهر و شهرداری علی آبادکتول به این شهرستان

امروز : شنبه ، 30 شهریور 1398

فهرست موضوعات

تابلو اعلانات

فرمهای الکترونیکی

حدیث روز

اوقات شرعی

عیدی میلیاردی شورای اسلامی شهر و شهرداری علی آبادکتول به این شهرستان

دسته بندی : اخبار سایت | توسط : malek7787 | تاریخ : 6-01-1394, 23:08

به گزارش روابط عمومی شهرداری علی آبادکتول : با تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار علی آبادکتول مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون تومان مالیات بر ارزش افزوده نیروگاه برق آذرخش به این شهرستان برگشت داده شد.


ابوالفضل پاکدامن رئیس شورای اسلامی شهر در این باره اظهار کرد: علیرغم حق شهرستان برای بهره برداری از درآمد مالیات بر ارزش افزوده نیروگاه برق علی آباد کتول، پول آن در سال های 90 تا 92 به حساب خزانه واریز شده و چند سال مقفول مانده بود که با تلاش چندین ماهه شورای اسلامی شهر و شهرداری علی آبادکتول به این شهرستان برگردانده شد.


وی میزان این مبلغ را 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: از این مبلغ یک ملیارد و 200 میلیون تومان به شهرداری علی آباد کتول اختصاص یافته و 2 میلیارد و 300 میلیون تومان نیز بین شهرداری ها و دهیاری های تابع شهرستان تقسیم شد.


بازگشت «

تگهای مطلب :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات :

شما می توانید نظر خود را در مورد مطلب «عیدی میلیاردی شورای اسلامی شهر و شهرداری علی آبادکتول به این شهرستان» بنویسید ؛ نظرات پس از تأیید مدیریت منتشر می شوند.

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
5+4=
پاسخ :*