به پرتال رسمی شهرداری علی آباد کتول خوش آمدید

» » طرح تعریض جاده پارک جنگلی کبودوال

امروز : چهارشنبه ، 2 مرداد 1398

فهرست موضوعات

تابلو اعلانات

فرمهای الکترونیکی

حدیث روز

اوقات شرعی

طرح تعریض جاده پارک جنگلی کبودوال

دسته بندی : اخبار سایت, واحد عمران | توسط : ADMIN | تاریخ : 2-07-1392, 13:47

جاده  پارک جنگلی کبودوال  تعریض شد

به گزارش   روابط عمومی شهرداری علی آبادکتول   نسبت به پاکسازی و تنظیف معابر عمومی و نقاط گردشگری شهر اقدام می نماید . امسال نیز شهرداری  با بسیج نمودن کلیه نیروها و  همکاری تمامی عوامل خود پارک جنگلی کبودوال را پاکسازی کردند .

علی آبادی گفت:  با توجه به اینکه پارک جنگلی از مناطق نمونه گردشگری و توریستی است  ، رسیدگی به این منطقه ،  از اولویت های اصلی شهرداری وشورای اسلامی شهر می باشد .

وی همچنین با بیان اینکه در طول این مسیر نقاطی مشاهده گردید که باریک و برای رانندگان ایجاد خطر و مشکلات عدیده ای را برای شهروندان ایجاد میکرد ازتعریض این مکانها خبر داد و افزود : با تعریض مسیر فوق امیدواریم از بروز حوادث جلوگیری نموده  و  با لکه گیری طول مسیر لحظات خوشی را برای شهروندان و گردشگران به ارمغان بیاوریم .
ازنکات قابل توجه حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر درجریان انجام عملیات عمرانی  فوق الذکر بود


بازگشت «

تگهای مطلب :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات :

شما می توانید نظر خود را در مورد مطلب «طرح تعریض جاده پارک جنگلی کبودوال» بنویسید ؛ نظرات پس از تأیید مدیریت منتشر می شوند.

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
5+4=
پاسخ :*